Dlaczego warto podróżować z nami?

Podróż z Euro Travel Leszno to podróż bezpieczna – nasi kierowcy to zawodowcy i wysoko doświadczone osoby. Jest to również podróż z wysokim komfortem.

Nasze busy zostały zmodernizowane i ulepszone tak, by Państwa podróż była przyjemnością od początku do końca.

W busach firmy Euro Travel Leszno są :

✅wygodne fotele typu lotniczego

✅sprawna klimatyzacja oraz ogrzewanie

✅przy każdym siedzeniu wejście USB, za pomocą którego można ładować urządzenia elektroniczne

✅21 calowe monitory, na których odtwarzane są filmy w wysokiej jakości

✅przyciemniane szyby

✅Duże i bardzo pojemne bagażniki, przechowujące Państwa bagaże

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo :

 +48609646900

 eurotravelleszno@onet.pl

EuroTravel Leszno to szybki, sprawny, a przede wszystkim bezpieczny transport. Pracują dla nas najlepsi kierowcy! Nasi kierowcy swoim doświadczeniem oraz umiejętnościami zapewniają bezpieczny oraz szybki transport.

Każdy z posiadanych przez firmę busów został zakupiony jako nowy z salonu, średni wiek naszych samochodów nie przekracza roku!

Flota busów firmy EuroTravel Leszno to samochody takich marek, jak Mercedes, Opel czy Renault. Ogromne kufry oraz bagażniki pozwalają przewieźć bagaże najbardziej wymagających klientów.

Wszystkie nasze samochody zostały specjalnie zmodernizowane, by ułatwić i umilić Państwu podróż. Firma posiada Certyfikat Kompetencji Zawodowych do przewozu osób w transporcie krajowych oraz międzynarodowym o nr 0001146 wydanym przez Biuro ds. Transportu Międzynarodowego jako niezbędny dokument do prowadzenia firmy o takiej działalności. Wiele firm jedynie ‘wynajmuje’ certyfikaty, my taki certyfikat posiadamy na własność! Jest tak ponieważ, Państwa zaufanie i zadowolenie jest dla nas najważniejsze.